...
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Погода в Єгипті

Єгипет – країна приголомшливої історії, яка розташована в захоплюючому куточку світу. Ця частка північної Африки та прекрасний Синайський півострів, що вважається частиною Передньої Азії, простягаються над перетином двох морів – Червоним і Середземним. Насолоджуйтеся тут загадковим тропічним кліматом, який мішається з посушливістю. Аж 95% країни займають безкраї пустелі, а прекрасна долина Нілу, найдовша річка світу, захоплює іншу частину.

Останнє, що виникає на думку, коли мова заходить про Єгипет, – це відпочинок на морі. І тому ми готові поділитися прогнозом погоди по місяцях, щоб ви могли обрати найкращий час для своєї подорожі до фараонів і пірамід. Заплануйте свою пригоду на прекраснім єгипетському узбережжі!

Січень

Зима на єгипетських курортах приваблює своєю непередбачуваністю. Тут немає знайомого снігу, але сонце ласкаво притулюється до теплого піску. Вдень повітря танцює на +18… +20 °С, а вночі трохи охолоджується до +10 °С. Але не варто хвилюватися, бо вода в морі ще трохи неизвістна і захованих сюрпризів багатенька. Її температура коливається від +20… +22 °С, що скрізь не викликає відрази, але також не надто розкішна для бархатистого купання. Через це, у січні багато туристів обирають диванчики біля басейнів у затишних готелях. Водночас, Табу і Шарм-ель-Шейх залишаються найбільш популярними призначеннями серед подорожуючих.

Лютий

Не менш непередбачуваними обіцяє бути лютий. Найхолодніший період в Єгипті настає взимку, конкретно в лютому. На узбережжі дує холодний вітер, але в тихих бухтах Синайського півострова панує затишок і тепло. У популярних курортних районах температура повітря досягає +19… +23 °С, а температура води може сягати до +21 °С. Подекуди до кінця місяця настає більш тепла погода, а вітер стає помірним.

Березень

У березні настає весняна теплота, в той же час супроводжувана піщаними бурями. Температура повітря піднімається до +24… +26 °C, температура моря підігрівається до +20… +22 °C. Найбільш спекотним місцем стає Асуан (до +30 °C), хоча вночі все ще може бути прохолодно (приблизно +12… +14 °C). Помірних вітрів можна очікувати в Табі – місті, що оточене горами.

Квітень

В квітні, в Єгипті, вітряні подихи “спускають” 30-градусну спеку на південно-західних та південно-східних курортах. Але на півночі є трохи прохолодніше, бо термометр показує близько +23°C. Води Червоного моря нагріваються до +24°C, а в Середземному морі на градус менше. Дощі рідко стаються, переважно лише в столиці та в Гізі.

Травень

У травні в Єгипті завжди встановлюється суха погода без намокання. У курортній зоні повітря часто нагрівається до +30 °С вдень, а вночі стає прохолодніше, коливаючись від +20 до +22 °С. Купальний сезон із офіційним відкриттям настає: у Середземному морі вода прогрівається до +24 °С, а у Червоному морі температура підіймається ще на 1-2 °С. Така погода ідеальна для екскурсій та прогулянок, особливо в Олександрії, де температура становить близько +26 °С. Проте, у Гізі та Луксорі у червні стає надзвичайно спекотно.

Червень

На початку літа екскурсійні тури не знаходять такого великого попиту. У червні в Єгипті дуже спекотно: в Хургаді, Сафазі та Ель-Гуні температура піднімається до +35 °С, а в Шарм-ель-Шейху може доходити до +40 °С. Вночі трохи холодніше: +23… +25 °С. Але все ж приємно купатися як у Червоному, так і у Середземному морі, де температура води тримається на рівні +25… +28 °С.

Липень

У липні погода в Єгипті стає трошки комфортнішою, особливо на узбережжі Червоного моря. В Хургаді або Сафазі допомагають легше перенести спеку теплі вітри, при температурі 37 °С.

У Середземному морі вода нагрівається до +26 °С, а в Червоному — до ще тепліших 2-3 градусів.

Серпень

Серпень в Єгипті – це істинний гарячий пекло для тих, хто не переносить високих температур. Узбережжя терпеливо зазнає високого рівня вологості, яка приємно підсилює спеку літа. В центральних регіонах країни панує сухе і зношливе спекотне пекло. У містах Асуан і Луксор термометр легко піднімається до рекордних +40 ° C, а в Хургаді та Шарм-ель-Шейху трохи комфортніше: +36 … +37 ° C. Але навіть вночі температура рідко падає нижче +29 ° C. Розсолодитися холодним купанням непризвичайно, оскільки вода у відкритому морі нагрівається до неймовірних +30 ° C.

Вересень

Спекота у літі в Єгипті нагадує про вогонь, але на початку вересня погода не змінюється значно. З кожним днем вони стають трохи прохолоднішими (близько +32-35 °С замість +36-40 °С), але море все ще гріється (+26-28 °С). У містах спека тримається на рівні +35-38 °С. Однак, на курортах починається найвідповідальніший час – туристичний сезон.

Жовтень

Мандрівникам, які прибувають в жовтні, дарується комфортна атмосфера Хургади та Шарм-ель-Шейху. Погода практично не відрізняється від вересневої, лише температура знижується на 1-2 градуси. У Каїрі та Сома Бей середній показник становить +29 °С, а в Шарм-ель-Шейху – +30 °С. Вода в морі нагрівається до +25-27 °С. Час від часу можуть бути короткі теплі дощі.

Листопад

Надвір нав’язлива спека замінюється приємними осінніми бризками, які принижують запеклу спеку Єгипту. Температура знижується поступово, але небагато. Листопадські дні в Каїрі і Сома Бей бувають близько +29 °С, в Шарм-ель-Шейху ж – порадують +30 °С. Морська вода тримається на рівні +25-27 °С. Ще приємніше, що час від часу можуть побувати теплі короткочасні дощі.

Порівняно з вереснем і жовтнем, листопад пропонує більш вигідні умови для поїздок до Єгипту. У цьому місяці частіше випадають дощі, а вітер дме холодніше і поривчастіше. Проте вода в Середземному і Червоному морях залишається теплою, близько +24-26 °С, тоді як температура повітря падає до +28 °С. В Хургаді температура вдень коливається від +26 °С, а вночі може впасти до +15 °С. У Шарм-ель-Шейху в обід ціфра показує +28 °С, а ближче до опівночі може впасти до +19 °С.

Грудень

Зимова погода в Єгипті створює комфортні умови для відпочинку. У грудні морська вода залишається теплою: +20-23 °С. Багато туристів вважають кращим віддати перевагу басейнам для купання, але сонячних ванн на пляжі також не варто відмовлятися. Часті шторми, зумовлені вітром, цікавлять виндсерферів. В середньому повітря прогрівається до +24 °C на всіх курортах Червоного моря протягом дня. Але в нічний час погода стає прохолодною, температура спадає до +12-17 °С.

В Каїрі та Луксорі ми маємо чудову погоду для екскурсій. Термометр показує +20-24 °С, але варто бути обережними через можливість піщаних бур.Популярні тури Ціна/Якість

Тури покращенного комфорту

Популярні напрямки


Не знайшли тур? Зверніться до нас!

Можливо Вас зацікавить ще: