...
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Моря Єгипту

Загальна довжина берегової лінії Єгипту становить понад 2900 км. Моря, які обмивають Єгипет, створюють своєрідну атмосферу, яку варто враховувати при виборі місця для відпочинку. Штучний Суецький канал пролягає між Середземним морем (з півночі) і Червоним морем (зі сходу). Ця країна знаходиться на півночі Африки та частково на території Передньої Азії (Синайський півострів) і є популярним туристичним напрямком.

Узбережжя Червоного моря

Відомі курорти переважно знаходяться на узбережжі Червоного моря, тоді як середземноморські курорти не користуються таким попитом серед мандрівників, але вони також мають свої переваги. Скільки морів омиває Єгипет, ми вже з’ясували, а зараз звернемося до висвітлення різниці між ними. Узбережжя Червоного моря Являючись основною частиною акваторії Червоного моря, знаходящоюся в тропіках, його підводний світ визнаний найяскравішим та найрозмаїтішим в Північній півкулі.

Більшість готелів тут оснащені власними пляжами з казковими кораловими рифами. Багато подорожуючих обирають цю країну саме для того, щоб зануритися у світ дайвінгу та снорклінгу. Це єдине море, якому не впадають річки, що спричиняє його води досягають кришталевої чистоти, а концентрація солей складає 41 г на 1 літр води. На відміну від півночі, яка окутується середземноморським кліматом, узбережжя Червоного моря засипане пустельною тропічною атмосферою.

Взимку, навіть у саме дневий час, температура повітря і води не знижується нижче +18 °С. З розпалом літа, термометр швидко торкається позначок +35… +40 °С, а іноді й перевищує їх. Найгарячішим місяцем в році є серпень, коли вода припливає до розкішного +27 °С. Але найбільш благоприємні погодні умови для відпочинку можна зустріти в кінці жовтня-листопаді.

Курорти на Червоному морі:

 • Дахаб
 • Сахл-Хашиш
 • Хургада
 • Сафага
 • Макаді Бей
 • Ель-Кусейр
 • Шарм-ель-Шейх
 • Ель-Гуна
 • Сома-Бей
 • Марса-Алам
 • Таба

 

Незважаючи на те, які хвилі обливають Єгипет, туристичний сезон в цій країні палкий крізь усі пори року.

І де б ви не знаходилися на курортному узбережжі Єгипту, знайдете безліч розваг для себе. Від захоплюючого серфінгу, розслаблюючого яхтингу, захоплюючого кайтінгу, до відвідування аквапарків та незабутніх екскурсій по історичних пам’ятках чи участи у захоплюючих пустельних сафарі.

Хоча більшість туристів моментально назвуть Червоне море, коли їх питають, які моря омивають береги Єгипту, середземноморські курорти не так відомі, але не менш привабливі. Середземне море, із своїм багряно-зеленим відтінком, м’яко обіймає північне узбережжя нашої країни. Чеським пунктом розливається величний Ніл. Гібралтарська протока відкриває йому дорогу до Атлантичного океану. Це впливає на температуру води – тут вона на кілька градусів холодніша, ніж на Червономорському узбережжі, але все одно потішить сонячним теплом.

Купальний сезон триває від квітня до жовтня – наша морська радість торкається серця. Тут живеться лагідним кліматом: зимою термометр, у середньому, показує +18 °C, а вже влітку – до +30 °C. Море, неначе вогник, розгортає вода до +26 °C, а в холодніші дні та вечори вона гріється й до +16 °C – як вірний обійм, що зігріває навіть найхолодніші моменти. На узбережжі Середземного моря панує тихість та спокій. Хоча резортів у цій частині країни не так багато, вони пропонують всі зручності, які звичайно очікують від курортів Єгипту.

Моря, що обливають береги Єгипту, — це лише один з аспектів, на який звертають увагу туристи під час вибору напрямку. Туристичні міста на узбережжі запам’ятовуються своїми багатими культурними спадщинами. Одна з найбільш улюблених місцевостей – Олександрія, яка є найпопулярнішим напрямком на Середземному морі. Крім того, на березі розташовані такі курорти як Марса-Матрух, Порт-Саїд, Ес-Шаллум, Ель-Аламейн і Марина.


Працюємо офіційно. Бронюємо онлайн по всьому світу!


Популярні тури Ціна/Якість

Тури покращенного комфорту

Популярні напрямки


Не знайшли тур? Зверніться до нас!

Можливо Вас зацікавить ще: